Algemene ledenvergadering 14 november 2020


Op zaterdag 14 november 2020 organiseert SV Revenue de eerste Algemene Ledenvergadering van studiejaar 2020 - 2021. Op die dag wordt het nieuwe bestuur verkozen, dus zorg dat je erbij bent! De vergadering is van 12:00 tot 13:00 uur. Zie verder de agenda.

 

Gezien de huidige situatie met betrekking tot het coronavirus, vindt de vergadering plaats via Microsoft Teams. Als je mee wilt doen, vragen we je om onderstaand formulier in te vullen. Dan ontvang je een uitnodiging voor de vergadering.

 

Let op!

Tijdens de Algemene Ledenvergadering zal een hoofdelijke stemming plaatsvinden. Alleen leden kunnen tijdens deze vergadering een stem uitbrengen. Raadpleeg de agenda voor meer informatie.

Download
Agenda Algemene ledenvergadering
Agenda ALV 14-11-2020.pdf
Adobe Acrobat document 90.6 KB

Inschrijven

Opmerking: De met * gemarkeerde velden zijn verplicht.