Nieuwe website!


Het was je misschien al opgevallen, maar SV Revenue heeft een nieuwe website! Nieuw jaar, nieuw bestuur, nieuwe website... vonden wij. Om die reden hebben wij de website tijdelijk offline gehaald en de nodige vernieuwingen doorgevoerd.

 

Naast het nieuwe design hebben wij gepoogd de website duidelijker in te richten. De nieuwsberichten (zoals deze) zijn daarom van de homepagina gehaald en op een aparte 'nieuwspagina' geplaatst. Veel verdere berichtgeving zal via die pagina verlopen. In plaats van de nieuwsberichten op de homepagina hebben wij nu een soort navigatiemodule geplaatst, waardoor je gemakkelijker bij de gewenste pagina('s) kunt komen. Verder zijn alle foto's verplaatst naar een afgesloten deel van de website. Om deze foto's te raadplegen, hebben alle leden het wachtwoord via de mail toegestuurd gekregen. Dit alles om beter aan de nieuwe AVG-wetgeving te voldoen. Voor meer informatie, zie het volledige bericht en onze privacyverklaring. Verder zijn er nog wat (kleinere) verbeteringen toegepast.

 

Als laatste zijn alle teksten geüpdatet voor het aankomende collegejaar.

 

Heb je vragen, opmerkingen en/of toevoegingen voor de website? Stuur dan een e-mail naar websitebeheer@svrevenue.nl