Nieuw bestuur 2018-2019


Met trots presenteert SV Revenue het nieuwe bestuur voor collegejaar 2018-2019! Dit bestuur is vanaf 1 juni 2018 officieel actief en zal samen met de commissies onder andere de activiteiten voor het komende collegejaar organiseren. Dit alles om de studenten van AFM weer in contact te brengen met het bedrijfsleven!

 

Kijk op de bestuurspagina voor meer informatie en op de commissiepagina voor meer informatie over de verschillende organen binnen de vereniging.

 

Daarnaast is de vereniging nog wel op zoek naar een enthousiaste student(e) die graag wat extra's wil doen naast zijn of haar studie, in de vorm van secretaris. Zie de vacature voor meer informatie. Ook is een aantal plaatsen beschikbaar bij verschillende commissies. Zie de vacature voor meer informatie.